Купити бетон в Новограді-Волинському, купити асфальт у Новограді-Волинському

Продаж відсіву в Новограді-Волинському

Телефон
+380(98)280-50-50 - Замовлення бетону, +380(68)405-50-50 - Замовлення бетону, +380(97)933-98-42 - Замовлення асфальтобетону ТОВ "Новоград-Волинські шляхи"
08:00 - 20:00
Зараз відкрито

Купити гранітний відсів в Новограді-Волинському. Доставка гранітного відсіву в Новограді-Волинському самоскидами. Відсів купити по Новограді-Волинському з доставкою з кар'єра.             

Гранітний відсів виробляють, відсіваючи на спеціальних ситах залишки від дроблення гірських порід, в основному - граніті. В результаті виходить найдрібніша з фракцій гранітного щебеню, розмірами від 0 до 5 мм. Колір відсіву - сірий, рожевий і червоний. Відсів гранітного щебеню використовується, як декоративне покриття доріжок на різних територіях, покриття тенісних кортів, Антиожеледний засіб, виробництва залізо-бетонних виробів, створення ландшафту, і в декоративних цілях, для виготовлення обелісків, облицювання будівельних споруд.

Скільки буде коштувати відсів в Новограді-Волинському?

Точні ціни на гранітний відсів по Новограді-Волинському розраховуються від обсягу і пункту розвантаження. Замовивши великі обсяги відсіву, Ви отримаєте більш вигідну і доступну ціну.

Ми в мережі