Щебінь в бетон, щебінь на дорогу, та хоч просто засипати яму. Будь-яка фракція з доставкою нашими самоскидами. Ми реалізуємо щебінь в Новограді-Волинському в широкому асортименті, виключно високої якості і за чесною ціною. 

Феросплавний щебінь застосовують для відсипання доріг, заїздів в гараж і під паркувальне місце для машини.

Шановні клієнти! Не любите приватних перевізників з їх "недовантаження"? - І ми не любимо! Просто виберіть варіант на нашому сайті і насолоджуйтеся надійним партнерством

Ніяких посередників, ніяких переплат! Тільки прямі контакти складу і точний обсяг. Вам потрібно купити щебінь, недорогий, різних фракцій в Новограді-Волинському! - без проблем, в нашому асортименті будь-які варіанти. Товарну документацію наші водії нададуть за фактом доставки щебеню на вашому будівельному об'єкті. Ми працюємо на довгострокову співпрацю і готові привозити ще і ще ...

Працюємо для вас так, щоб ви отримали щебінь навіть в день оформлення заявки. Ми надаємо комплексні послуги з навантаження і транспортування в межах Житомирської і Рівненської області. Ви називаєте точну адресу, а всі питання, пов'язані з доставкою, ми беремо на себе. Такий підхід найбільш зручний, вам не доводиться шукати третю особу, і це дуже зручно для вас.

А доставляємо матеріал в будь-який вказаний пункт області на спеціальних автомобілях. Щоб купити щебінь в Новограді-Волинському і оформити його доставку, досить просто зв'язатися з нашим оператором, вибрати певний тип матеріалу і уточнити дату і час, коли ви зможете прийняти товар.

Ціна перевезення визначається обсягом партії і дальністю перевезення. Точну вартість доставки уточнюйте у оператора. Своєчасність обробки замовлення і пунктуальність гарантована.   

Створення насипів, відсипання дороги, будівельні завдання та з нами все що завгодно! У нас є щебінь: гранітний і кварцитовий. Хочете найпопулярніші фракції щебеню? - Ось: 5-20, 20-40, 40-70. Ми гарантуємо, що матеріал відповідає стандартам.

Безоплатно проконсультуватися з приводу вибору фракції щебеню або породи ви можете у наших операторів. Але якщо коротко фракція - це розмірність щебеню в міліметрах, чим менше розміри. Фракції 5-20 (гранітний) рекомендований для створення дренажу, виробництва розчину або будівельної подушки. Дешевша фракція 20-40 (граніт) отримала широке поширення також для створення бетонних сумішей і дренажу. Саме більш доступна ціна зробила цей матеріал дуже популярним на вітчизняному ринку будматеріалів.

Фракції 40-70 привозять для створення доріг, його часто так і називають «дорожній щебінь». Даний тип матеріалу робиться з кварцових порід, тому неприпустимо його застосування в розчинах. 

Нерідко на ринку будматеріалів можна зустріти дешевий щебінь. Але найчастіше дуже низька ціна є ознакою поганої якості матеріалу і його невідповідності заявленим параметрам. Співпрацюючи з нами, ви завжди будете впевнені у відмінній якості щебеню.

Ми привозимо щебінь в Новограді-Волинському безпосередньо з кар'єрів, які проводять строгий контроль якості всієї продукції. Наші партнери завжди отримують тільки надійні матеріали з високими показниками міцності. Економія на якості є найгіршою альтернативою, тим більше що у нас ви знайдете дійсно відмінний товар за доступною ціною.

Головні причини, чому варто замовляти щебінь в у нас - у нас є досвід, совість і щебінь. Працюючи з нами ви отримуєте чесну вартість і величезні асортимент. З нами можна побудувати будинок з нульового циклу будівництва.