Купити бетон в Новограді-Волинському, купити асфальт у Новограді-Волинському

Бетон від ДП "Шляховик"

Телефон
+380(98)280-50-50 - Замовлення бетону, +380(68)405-50-50 - Замовлення бетону, +380(97)933-98-42 - Замовлення асфальтобетону ТОВ "Новоград-Волинські шляхи"
08:00 - 20:00
Закрито

З нами будує весь Новоград!

Чому обирають саме нас?

Виробнича потужність бетонозмішувального цеху складає понад 40 куб.м/год.

Високий рівень автоматизації доволяє виготовити товарний бетон різного класу та марок від В7,5 до В30, фібро-бетон високої якості, що відповідають вимогам водоникності, морозостійкості, пластичності.

ДП "Шляховик" у Новограді-Волинському володіє власним ваговим контролем. Ми завжди відвантажуємо необхідний обсяг +3% (втрати при транспортуванні). замовник може перевірити будь-яку партію як у нас на виробництві, так і на власному контролі.

Наш бетонний завод - повністю автоматизоване виробництво. Автоматичне обладнання і спеціально прописане програмне забезпечення повністю виключають збій в роботі через відсутність «людського фактора».

ДП «Шляховик» у Новограді-Волинському має власний парк спецтехніки. Доставку бетонних сумішей здійснюємо власними транспортними засобами. Тому перебої з доставкою виключені.

ДП «Шляховик» у мНовограді-Волинському використовує контроль якості вхідних матеріалів. Прилади для визначення якості знаходяться безпосередньо на виробництві. Всі матеріали, які використовуються на виробництві мають сертифікат якості.

ДП «Шляховик» у Новограді-Волинському маючи сертифіковану лабораторію щодня перевіряє якість своєї продукції відповідно до вимог ДСТУ.

БУДЕМО РАДІ СПІВПРАЦЮВАТИ 3 ВАМИ!

Бетон від ДП "Шляховик", фото-1

В мережі Інтернет Ви можете знайти нас по наступним запитам:

Бетон Новоград

Купити бетон Новоград

Купити бетон у Новограді Волинському

Купити бетон у Новограді-Волинському

Доставка бетону Новоград

Доставка бетону Новоград-Волинський

Купити бетон в Житомирі

Бетон Житомир

Бетон Коростень

Купити бетон Коростень

Купити бетон Бердичів

Купити бетон Ємільчино

Купити бетон Ємільчине

Купити бетон Красноармійськ

Купити бетон Пулини

Купити бетон Баранівка

Ми в мережі