Найважливіше в будь-якому будівництві - це фундамент. Від фундаменту будови залежить майбутнє всієї споруди. Якщо люди хочуть заощадити на будівельних матеріалах - то фундамент це не той випадок. 

Підготовчі роботи слід починати заздалегідь. Завжди є ймовірність того, що щось піде не так і ви не встигнете в установлений термін. Опалубку радимо конструювати зі спеціальних, стійких до високих навантажень, панелей. Якщо немає такої можливості або ви хочете зробити це недорого - то виготовте з дощок. Але тут є небезпека не вгадати з можливостями по навантаженню на опалубку. При заливці дуже часто буває така ситуація, вивантаження йде швидко, всі задоволені, приїздять кілька міксерів та раптом прориває опалубку ... Як правило таке відбувається через те що були використані старі дошки, які згнили або мало міцні. Скупий (або неграмотний) платить двічі. Простій міксерів призводить до «перегорання» бетону, що знижує його марку в кілька разів! 

Бетон для фундаменту зазвичай вибирають від М200 до М400. Але, як правило, для звичайного приватного одно-двох поверхового будинку використовують бетон М250. Реальна ціна бетону не може коштувати нижче ринкової. Хоча якщо ви замовте бетон за ціною вище ринкової - це теж не гарантує 100% точності в марці і обсязі бетону. На жаль, на це факт, тому ми радимо звертатися тільки до перевірених виробників або дилерів. Вимагайте сертифікат (паспорт) якості, крім накладної. Бажаємо всім нашим клієнтам безпроблемного будівництва і приємних покупок бетону в Новограді-Волиському разом в нашій компанії!